خبرهای ویژه

» ایران » خاکریز خاطرات

تاریخ انتشار : 1393/09/17 - 16:27

 کد خبر: 10400
 1758 بازدید

نگارنده این اثر درباره «خاکریز خاطرات» توضیح داد: جلد نخست این مجموعه با عنوان مسافران ملکوت منتشر شده بود. این آثار خاطرات منحصر به‌فردی درباره عملکرد رزمندگان اشتهادی در عملیات‌های مختلف و به ویژه عملیات کربلای پنج دارد.

خاکریز خاطرات

رونمایی از «خاکریز خاطرات» در دهه فجر «خاکریز خاطرات» که خاطرات رزمندگان شهرستان اشتهارد را در بر دارد، ۲۰ بهمن جاری به مناسبت دهه فجر رونمایی می‌شود.* مجید ملامحمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، اظهار کرد: کتاب «خاکریز خاطرات» که دومین مجلد از مجموعه خاطرات رزمندگان شهرستان اشتهارد است، به مناسبت دهه فجر انقلاب […]

رونمایی از «خاکریز خاطرات» در دهه فجر
«خاکریز خاطرات» که خاطرات رزمندگان شهرستان اشتهارد را در بر دارد، ۲۰ بهمن جاری به مناسبت دهه فجر رونمایی می‌شود.*
مجید ملامحمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، اظهار کرد: کتاب «خاکریز خاطرات» که دومین مجلد از مجموعه خاطرات رزمندگان شهرستان اشتهارد است، به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی رونمایی می‌شود.

نگارنده این اثر درباره «خاکریز خاطرات» توضیح داد: جلد نخست این مجموعه با عنوان مسافران ملکوت منتشر شده بود. این آثار خاطرات منحصر به‌فردی درباره عملکرد رزمندگان اشتهادی در عملیات‌های مختلف و به ویژه عملیات کربلای پنج دارد.

وی با بیان این‌که رزمندگان اشتهاردی در بسیاری از عملیات‌ها خط شکن بودند، افزود: در عملیات کربلای پنج آن‌ها از نخستین گروه خط‌شکن بودند. بیان خاطرات آزادگان اشتهاردی از این عملیات‌ها از دیگر جنبه‌های جذاب این کتاب‌ است. علاوه بر این، خاطرات و سفرنامه‌های روحانیان شهر اشتهارد که در میان رزمندگان حضور داشتند نیز در «خاکریز خاطرات» آمده است.

این نویسنده همچنین به کارگیری تصاویری ویژه در این کتاب را از مهم‌ترین ویژگی‌های کتاب دانست که می‌تواند توجه فیلمسازان و فیلمنامه نویسان را به خود جلد کند.

ملامحمدی صبح روز ۲۰ بهمن را زمان رونمایی از این کتاب اعلام کرد و ادامه داد: این آیین در فرهنگسرای ملاصدرا واقع در شهر اشتهارد و با حضور ابوالفضل اینانلو، فرماندار شهر اشتهارد، حجت‌الاسلام والمسلمین واثق، امام جمعه این شهر و تعدادی دیگر از مقامات شهر اشتهارد برگزار خواهد شد.

به گفته وی کتاب «خاکریز خاطرات» را انتشارات نقش با همکاری شهرداری اشتهارد با شمارگان سه‌هزار نسخه، ۲۲۲ صفحه مصور و بهای ۸۰‌هزار ریال منتشر شده است.

ملامحمدی ابراز امیدواری کرد که با حمایت‌های شهرداری اشتهارد مجلدات دیگر این مجموعه نیز به چاپ برسد.


برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : ایران , سیاسی
ارسال دیدگاه