خبرهای ویژه

» انتشارات فاتحان » بار دیگر نادر: تاریخ شفاهی زندگی شهید نادر مهدوی

تاریخ انتشار : 1403/01/07 - 12:01

 کد خبر: 14350
 38 بازدید

بار دیگر نادر: تاریخ شفاهی زندگی شهید نادر مهدوی

این کتاب، زندگی نامه شهید نادر مهدوی (شهید شاخص سال 1394) است و نویسنده برای نخستین بار از خاطرات شفاهی به صورت گسترده و همه جانبه استفاده و زندگی شهید نادر مهدوی را از ابتدای تولد تا هنگام شهادت و پس از شهادت بررسی کرده است.

ناشر فاتحان
نویسنده سید قاسم یاحسینی
سال نشر : ۱۳۹۴
تعداد صفحات : ۲۶۴
این کتاب، زندگی نامه شهید نادر مهدوی (شهید شاخص سال ۱۳۹۴) است و نویسنده برای نخستین بار از خاطرات شفاهی به صورت گسترده و همه جانبه استفاده و زندگی شهید نادر مهدوی را از ابتدای تولد تا هنگام شهادت و پس از شهادت بررسی کرده است.
نویسنده، شیوه کار بر این کتاب را «ابتکاری» می داند. در کتاب های منتشر شده در حوزه خاطرات شفاهی، معمولا یک یا چند نفر خاطرات خود را روایت می کنند اما وی در این کتاب با مورد توجه قرار دادن زندگی مهدوی از آغاز تا شهادت، فقط با تکیه بر خاطرات شفاهی برادر، دوستان و هم رزمان آن شهید زندگی وی را مرور می کند. مخاطب روایتی کاملا مستند و با تاکید بر خاطرات شفاهی افراد مختلف را مرور می کند.
استفاده از اپلیکیشن واقعیت افزوده، یکی از مهم ترین ویژگی های کتاب است. حدود ۱۶ فیلم یک تا سه دقیقه ای در کتاب گنجانده شده است و مخاطب می تواند با گرفتن تلفن همراه یا تبلت خود روی برخی حروف مشخص شده، فیلم های مرتبط با آن موضوع را ببیند.

انتهای پیام/


برچسب ها : ,
دسته بندی : انتشارات فاتحان , نویسندگان کتاب انقلاب، دفاع مقدس و شهدا
ارسال دیدگاه